LEOLA.cz / Náušnice / Zlaté perlové náušnice

Cortézovy perly, náušnice Paloma

Cortézovy perly, náušnice Paloma

Cortézovy perly, náušnice Paloma

Velikost perel

9 - 12 mm

Pravé perly

mořské Cortézovy A+

27 400 Kč

Popis produktu

Náušnice z barokních Cortézových perel vysoké kvality a lesku ze 14kt bílého zlata s 10 diamanty. Pro Cortézovy perly je typická krásná hra barev, kterou nazýváme orient efekt. Samotná perla má hlavní barvu - odstín, který ve středu perly přechází do různobarevných odlesků, nejčastěji růžových, zelených a modrých.

Perly v náušnicích Paloma řadíme mezi středně tmavé, mají intenzivní kovově modrý odstín s výrazným orient efektem, který je díky baroknímu tvaru perel zřetelně patrný. Perly mají krásný kapkovitý tvar, při jejich výběru jsme nenalezli 3. podobnou perlu, proto jsou náušnice Paloma bez přívěsku.

Perly v náušnicích jsou zavěšeny na háčku, jehož zadní strana je dostatečně dlouhá, aby nedocházelo k samovolnému vyvléknutí náušnice. Díky tomuto závěsu mohou perly vyniknout v celé své kráse ze všech stran.

Zájemce o koupi těchto náušnic kupuje konkrétní šperk z fotografie. Samotné fotografie nebyly retušovány a barva perel nebyla nijak upravena, proto se perly při různé barvě pozadí jeví jinak barevné.

Dodáváme v dárkovém balení s expertním certifikátem České gemologické laboratoře.

 

Vlastnosti produktu

Velikost perel9 - 12 mm
Pravé perlymořské Cortézovy A+
Barva perelšedomodrá s orient efektem
Barevnostpřírodní, nedobarvovaná
Tvar perelbarokní, nepravidelné
Síla perleti> 0,8 mm
Kov14kt zlato 585/1000, diamanty
Původ perelpravé perly kultivovány v Mexiku

Dotaz k produktu

Jméno:
Telefon:*
Email:*
Váš dotaz:*