LEOLA.cz / Náušnice / Zlaté perlové náušnice

Cortézovy perly, náušnice Carmen

Cortézovy perly, náušnice Carmen

Cortézovy perly, náušnice Carmen

Velikost perel

10 - 12 mm

Pravé perly

mořské Cortézovy A+

25 800 Kč

Popis produktu

Náušnice z barokních Cortézových perel vysoké kvality a lesku ze 14kt bílého zlata s 10 diamanty. Pro Cortézovy perly je typická krásná hra barev, kterou nazýváme orient efekt. Samotná perla má hlavní barvu - odstín, který ve středu perly přechází do různobarevných odlesků, nejčastěji růžových, zelených a modrých.

Perly v náušnicích Carmen řadíme mezi středně tmavé, mají šedomodrý odstín s výrazným orient efektem, který je díky baroknímu tvaru perel zřetelně patrný. Perly v těchto náušnicích mají tvar kapky, při jejich výběru jsme nenalezli 3. podobnou perlu, proto jsou náušnice Carmen bez přívěsku.

Perly v náušnicích jsou zavěšeny na háčku, jehož zadní strana je dostatečně dlouhá, aby nedocházelo k samovolnému vyvléknutí náušnice. Díky tomuto závěsu mohou perly vyniknout v celé své kráse ze všech stran.

Zájemce o koupi těchto náušnic kupuje konkrétní šperk z fotografie. Samotné fotografie nebyly retušovány a barva perel nebyla nijak upravena, proto se perly při různé barvě pozadí jeví jinak barevné.

Dodáváme v dárkovém balení s expertním certifikátem České gemologické laboratoře.

 

Vlastnosti produktu

Velikost perel10 - 12 mm
Pravé perlymořské Cortézovy A+
Barva perelšedomodrá s orient efektem
Barevnostpřírodní, nedobarvovaná
Tvar perelbarokní, nepravidelné
Síla perleti> 0,8 mm
Kov14kt zlato 585/1000, diamanty
Původ perelpravé perly kultivovány v Mexiku

Dotaz k produktu

Jméno:
Telefon:*
Email:*
Váš dotaz:*