LEOLA.cz / Šperkové sady / Sady s mořskými perlami

Cortézovy perly, sada Rosario

Cortézovy perly, sada Rosario

Cortézovy perly, sada Rosario

Velikost perel

10 - 11 mm

Pravé perly

mořské Cortézovy A+

26 800 Kč

Popis produktu

Sada náušnic a přívěsku z Cortézových perel vysoké kvality a lesku, doplňená komponenty ze 14kt zlata. Pro Cortézovy perly je typická krásná hra barev, kterou nazýváme orient efekt. Samotná perla má hlavní barvu - odstín, který ve středu perly přechází do různobarevných odlesků, nejčastěji růžových, zelených a modrých.

Perly v sadě Rosario vynikají svým intenzivním sytě růžovým odleskem na tmavě šedém podkladu. Tuto sadu doporučujeme, hledáte-li výjimečné růžové Cortézovy perly. Společně se sadou Teresita jsou tyto perly nejrůžovější Cortézovy perly v naší aktuální nabídce. 

Perly v náušnicích jsou zavěšeny na háčku, jehož zadní strana je dostatečně dlouhá, aby nedocházelo k samovolnému vyvléknutí náušnice. Díky tomuto závěsu mohou perly vyniknout v celé své kráse ze všech stran. Očko přívěsku je dostatečně veliké a lze jej pohodlně provléknout i do silnějších řetízků.

Zájemce o koupi této sady kupuje konkrétní šperk z fotografie. Samotné fotografie nebyly retušovány a barva perel nebyla nijak upravena, proto se perly při různé barvě pozadí jeví jinak barevné.

Dodáváme v dárkovém balení s expertním certifikátem České gemologické laboratoře.

Vlastnosti produktu

Velikost perel10 - 11 mm
Pravé perlymořské Cortézovy A+
Barva perelšedomodrá s orient efektem
Barevnostpřírodní, nedobarvovaná
Tvar perelkulaté až skoro kulaté
Síla perleti> 0,8 mm
Kov14kt zlato 585/1000
Původ perelpravé perly kultivovány v Mexiku

Dotaz k produktu

Jméno:
Telefon:*
Email:*
Váš dotaz:*