LEOLA.cz / Šperkové sady / Sady s mořskými perlami

Cortézovy perly, sada Leonor

Cortézovy perly, sada Leonor

Cortézovy perly, sada Leonor

Velikost perel

10 - 11 mm

Pravé perly

mořské Cortézovy B

18 700 Kč

Popis produktu

Sada náušnic a přívěsku z kulatých Cortézových perel vysoké kvality, doplňená komponenty ze 14kt bílého zlata. Pro Cortézovy perly je typická krásná hra barev, kterou nazýváme orient efekt. Samotná perla má hlavní barvu - odstín, který ve středu perly přechází do různobarevných odlesků, nejčastěji růžových, zelených a modrých.

Perly v sadě Leonor řadíme mezi středně tmavé, s šedomodrým odstínem a lehce růžovým odleskem. Hledáte-li kulaté Cortézovy perly za nejvýhodnější cenu, doporučujeme Vám zvolit právě sadu Leonor.

Perly jsou zavěšeny na háčku, jehož zadní strana je dostatečně dlouhá, aby nedocházelo k samovolnému vyvléknutí náušnice. Díky tomuto závěsu mohou perly vyniknout v celé své kráse ze všech stran. Očko přívěsku je dostatečně veliké a lze jej pohodlně provléknout i do silnějších řetízků.

Zájemce o koupi této sady kupuje konkrétní šperk z fotografie. Samotné fotografie nebyly retušovány a barva perel nebyla nijak upravena, proto se perly při různé barvě pozadí jeví jinak barevné.

Dodáváme v dárkovém balení s expertním certifikátem České gemologické laboratoře.

Vlastnosti produktu

Velikost perel10 - 11 mm
Pravé perlymořské Cortézovy B
Barva perelšedomodrá s barevným odleskem
Barevnostpřírodní, nedobarvovaná
Tvar perelkulaté až skoro kulaté
Síla perleti> 0,8 mm
Kov14kt zlato 585/1000
Původ perelpravé perly kultivovány v Mexiku

Dotaz k produktu

Jméno:
Telefon:*
Email:*
Váš dotaz:*