LEOLA.cz / Šperkové sady / Sady s mořskými perlami

Cortézovy perly, sada Aurea

Cortézovy perly, sada Aurea

Cortézovy perly, sada Aurea

Velikost perel

9 - 10 mm

Pravé perly

mořské Cortézovy A+

25 800 Kč

Popis produktu

Sada náušnic a přívěsku z Cortézových perel vysoké kvality a lesku, doplňená komponenty ze 14kt bílého zlata. Pro Cortézovy perly je typická krásná hra barev, kterou nazýváme orient efekt. Samotná perla má hlavní barvu - odstín, který ve středu perly přechází do různobarevných odlesků, nejčastěji růžových, zelených a modrých.

Perly v sadě Aurea mají šedomodrý odstín s výrazným růžovým a zeleným odleskem. Díky baroknímu tvaru je orient efekt na těchto perlách zřetelně patrný. Perly v této sadě vynikají nadprůměrnou barevností a zářivým leskem.

Perly v náušnicích jsou zavěšeny na háčku, jehož zadní strana je dostatečně dlouhá, aby nedocházelo k samovolnému vyvléknutí náušnice. Díky tomuto závěsu mohou perly vyniknout v celé své kráse ze všech stran. Očko přívěsku je dostatečně veliké a lze jej pohodlně provléknout i do silnějších řetízků.

Zájemce o koupi této sady kupuje konkrétní šperk z fotografie. Samotné fotografie nebyly retušovány a barva perel nebyla nijak upravena, proto se perly při různé barvě pozadí jeví jinak barevné.

Dodáváme v dárkovém balení s expertním certifikátem České gemologické laboratoře.

Vlastnosti produktu

Velikost perel9 - 10 mm
Pravé perlymořské Cortézovy A+
Barva perelšedomodrá s orient efektem
Barevnostpřírodní
Tvar perelbarokní, nepravidelné
Síla perleti> 0,8 mm
Kov14kt zlato 585/1000
Původ perelpravé perly kultivovány v Mexiku

Dotaz k produktu

Jméno:
Telefon:*
Email:*
Váš dotaz:*


Informace o zpracování osobních údajů