LEOLA.cz / Šperkové sady / Sady s mořskými perlami

Cortézovy perly, sada Aurora

Cortézovy perly, sada Aurora

Cortézovy perly, sada Aurora

Velikost perel

10 - 12 mm

Pravé perly

mořské Cortézovy A+

38 800 Kč

Popis produktu

Sada náušnic a přívěsku z barokních Cortézových perel vysoké kvality a lesku, doplňená komponenty ze 14kt bílého zlata a 11 diamanty. Pro Cortézovy perly je typická krásná hra barev, kterou nazýváme orient efekt. Samotná perla má hlavní barvu - odstín, který ve středu perly přechází do různobarevných odlesků, nejčastěji růžových, zelených a modrých.

Perly v sadě Aurora řadíme mezi tmavší Cortézovy perly, mají modrošedý odstín s duhovými odlesky, orient efekt je díky baroknímu tvaru na perlách zřetelně patrný. Sada Aurora je výjimečná svou intenzivní barevností, nejvýraznější z naší letošní nabídky. Proto tyto perly vřele doporučujeme všem, kteří hledají výjimečnou přírodní barevnost Cortézových perel.

Perly v náušnicích jsou zavěšeny na háčku, jehož zadní strana je dostatečně dlouhá, aby nedocházelo k samovolnému vyvléknutí náušnice. Díky tomuto závěsu mohou perly vyniknout v celé své kráse ze všech stran. Očko přívěsku je dostatečně veliké a lze jej pohodlně provléknout i do silnějších řetízků.

Zájemce o koupi této sady kupuje konkrétní šperk z fotografie. Samotné fotografie nebyly retušovány a barva perel nebyla nijak upravena, proto se perly při různé barvě pozadí jeví jinak barevné.

Dodáváme v dárkovém balení s expertním certifikátem České gemologické laboratoře.

 

Vlastnosti produktu

Velikost perel10 - 12 mm
Pravé perlymořské Cortézovy A+
Barva perelšedomodrá s orient efektem
Barevnostpřírodní, nedobarvovaná
Tvar perelbarokní, nepravidelné
Síla perleti> 0,8 mm
Kov14kt zlato 585/1000, diamanty
Původ perelpravé perly kultivovány v Mexiku

Dotaz k produktu

Jméno:
Telefon:*
Email:*
Váš dotaz:*