LEOLA.cz / Reklamace, výměna a vrácení zboží

Reklamace, výměna a vrácení zboží

Vaše reklamace a vrácení peněz se snažíme řešit v co nejkratším čase. Pomůžete nám, pokud ke šperkům připojíte odpovídající formulář (viz níže) a balíček zašlete na naši korespondenční adresu:

LEOLA.cz
Korunní 108E
10100 Praha - Vinohrady

Balíčky nám na výše uvedenou adresu můžete také donést osobně, vždy však řádně zabalené a uzavřené, doplněné o Vaše kontaktní údaje a popis Vašeho požadavku. Přebírání balíčků zajišťuje recepce s nepřetržitým provozem včetně víkendů a státních svátků.

 

Recepce Rezidence Korunni

Reklamace

Přejete-li si zakoupený šperk reklamovat, zašlete jej prosím společně s vyplněným reklamačním formulářem na naši adresu. V případě, že se Vám perly po dlouhodobém nošení přetrhly, použijte prosím následující formulář.

Převléknutí perel

Pokud se Vám perly LEOLA roztrhly, nebo je chcete nechat prodloužit, rádi je pro Vás převlékneme. Zašlete nám šperk spolu s objednávkovým formulářem, na převléknutí budeme potřebovat 1-3 týdny v závislosti na aktuálním vytížení dílny.

Vrácení zboží

V případě, že si přejete využít práva odstoupení od kupní smlouvy ve lhůtě 14ti dnů, vyplňte prosím tento formulář pro odstoupení od smlouvy. Vracený šperk s formulářem poté prosím zašlete na naši adresu.

Dovolujeme si Vás upozornit, že možnost vrácení zboží ve lhůtě 14ti dnů se nevztahuje na šperky, které byly upraveny na míru podle přání zákazníka. Do této kategorie patří i prodloužené délky našich náhrdelníků a náramků.

Výměna

Nenošený šperk je možné vyměnit i po uplynutí 14ti denní lhůty. Postupujte prosím stejně, jako u vrácení zboží. Na formulář uveďte informaci, za který náš produkt si přejete Váš šperk vyměnit.